دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه منصوب شد

معاون اول رئیس جمهور در حکمی “عباس اکبری” را به عنوان مشاور خود و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عباس اکبری با حکم معاون اول رییس جمهور به عنوان مشاور و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه شد.

متن حکم دکتر محمد مخبر به شرح زیر است:

جناب آقای عباس اکبری نظر به مراتب تعهد، شایستگی و توانمندی‌های جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور معاون اول رئیس جمهور» و دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و سوریه منصوب می‌شوید.

لازم است با بهره گیری از مجموعه توانمندی‌های کشور در جهت رفع موانع و گسترش روابط اقتصادی دو کشور از جمله پیشبرد برونگرایی اقتصاد (توسعه صادرات غیرنفتی) مبتنی بر سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و اعتلای این روابط و پیگیری تحقق توافق‌ها و تفاهم‌های حاصله در کمیسیون عالی مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سوریه با همکاری بخش‌های دولتی به ویژه طرف ایرانی کمیسیون مشترک اقتصاد و نیز بهره گیری از ظرفیت و توان بخش خصوصی به منظور مدیریت واحد و یکپارچه اقدام نماید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال و با رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی گری»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانونمداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و موید باشید.

, , ,

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست