پروژه های بخش کشاورزی

مدیان دیاب، مدیر سازمان سرمایه گذاری سوریه، اظهار داشت که تعدادی پروژه مطابق مفاد قانون سرمایه گذاری پیشنهاد شده و به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری برای حمایت از اقتصاد ملی و بسیاری از بخشها، به ویژه مواد غذایی برای دستیابی به خودکفایی ارائه شده است.

دیاب اشاره نمود این پروژه ها فرصت های خوبی برای سرمایه گذاران می باشند زیرا مواد اولیه برای استفاده بهینه از آنها موجود است، ایشان همچنین افزود: ما کلیه امکانات را در اختیار سرمایه گذار قرار می دهیم تا این فرصت ها را به پروژه های تولیدی تبدیل کنند.

دیاب تأکید کرد که امکان راه اندازی پروژه های کود با استفاده از مواد اولیه وجود دارد واین نشان دهنده در دسترس بودن برخی از مواد مورد استفاده در بخش های کشاورزی و صنعتی است و همچنین برای کود و علوفه نیز استفاده می شود، به گونه ای که به بهبود تولید مثل گیاهان  کشاورزی برای تأمین نیازهای محلی کمک می کند.

دیاب گفت: ” ما در تلاش تسریع  تأسیس حدود 12 پروژه بوده و همچنین در حال آماده سازی برای اعلام پروژه خاصی در منطقه عرب هستیم كه وارد صنایع دارویی نمك دارویی، كلرید سدیم و موارد مختلف می شود.”

به گفته دیاب، از جمله این پروژه ها پروژه هایی می باشد به منظور تأمین نیازهای محصولات متنوع و پایدار که از ظرفیت تولید محلی حمایت کرده ، واردات را كاهش می دهند و به تأمین نیازهای بازار محلی كمك می كنند همچنین  محصولات کشاورزی را تغذیه کرده و بر حجم و کیفیت تولید می افزایند. وی ادامه داد: علاوه بر اطمینان از مصالح ساختمانی لازم برای بازسازی و تولید سنگ مرمر سوریه با مشخصات بین المللی برای تأمین نیازهای مرحله بازسازی امکان صادرات به خارج از کشور نیز وجود دارد.

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست