گزارش بازدید اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه از نمایشگاه مرغ و جوجه 2020

 

ضمن همكاري مشترک بین وزارت کشاورزی سوریه و  اتاق مشترک ایران و سوریه و براساس دعوتنامه از طرف وزارت کشاورزی اتاق مشترک ایران و سوریه در افتتاحیه نمایشگاه مرغ و جوجه شرکت کرد، در این نمایشگاه که بین 17 نوامبر تا 19 نوامبر برگزار گردید  نزدیک به 21 شرکت سوری متخصص در زمینه مرغ و دامپزشک و داروهای زراعت حضور دارشتند.

در روز افتتاحیه، اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه دیدارهایی با برخی از شرکت کنندگان داشتند؛ طبق جدول زیر:

نام شرکت نام شرکت کننده سمت نتیجه دیدار
معین د. محمد الخالد مدیر کل قرار شد موارد مورد نیاز را به ایران اطلاع دهند .

ایشان بیان کرد اتاق صنایع حماه به تمام کارخانه ها در حماه پیغام فرستاد هر کارخانه نیاز به مواد اولیه از ایران دارد یک لیست تنظیم کند و به اتاق حماه ارایه دهد تا این اتاق در اختیار اتاق مشترک ایران و سوریه قرار دهد.

شام فت دامپزشکی و زراعت د. عبد الرحمن سقر مدیر کل مقرر شد بعد از نمایشگاه قرار ملاقاتی  با اتاق مشترک ایران  و سوریه در محل مرکز تجارت ایران داشته باشند ، و ترجیح داد تبادلات تجاری با ایران از طریق اتاق مشترک ایران وسوریه صورت گیرد.
شرکت
الاتحاد الزراعی
سعید الحبال مدیر تجاری مقرر شد بعد از نمایشگاه قرار ملاقاتی  با اتاق مشترک ایران و سوریه در محل مرکز تجارت ایران داشته باشند
زیاده للتجهیزات زراعی ساریه بشیر زیاده مدیر کل این شرکت در تولید برق از طریق انرژی خورشیدی تخصص داشته و مقرر شد هفته آینده با شرکت های فنی مهندی اعزامی از کشور ایران ملاقات داشته باشند.
سادفکو

 

د. رضوان عابدین مدیر کل مقرر شد پس از نمایشگاه برای بررسی مشکلات تبادل تجاری با طرف ایرانی ملاقاتی در محل مرکز تجارت ایران با اتاق مشترک ایران و سوریه داشته باشند.

همچنین پیشنهاد داد  بررسی ثبت داروهای زراعی و دامی کشور ایران در وزارت سوریه نیز در ملاقات ذکر شده داده شد.

Freedomco توليد دامپزشکی د. رامی الطناری مدیر کل لیست مورد نیاز خود را برای اتاق مشترک ایران و سوریه تهیه می کنند.
اکدیما تولید دامپزشکی (اکبیطره) د. محمد المسالمه مستشار پژوهشی اولویت این شرکت پژوهش علمی در دامپزشکی می باشد.
شرکت دواجن الصیاد ROSS خالد الصیاد مدیر تجاری این شرکت به همکاری با اتاق مشترک ایران و سوریه مشتاق بوده و از این اتاق دعوت کرد در محل شرکت دواجن الصیاد ملاقاتی داشته باشند.
زهیر خانجی للتجاره زهیر خانجی مدیر کل مقرر شد بعد از نمایشگاه در مرکز تجارت ایران ملاقاتی  با اعضا و مسئولین اتاق مشترک ایران و سوریه داشته باشند و از همکاری با این اتاق مشترک صمیمانه استقبال کردند.
اتاق گشاروزی حلب ناجی بریمو کارشناس ارشد
مکی کیخا د. میاد کوا مدیر شعبه دمشق تمایل صادرات مواد ضدعفونی و … را به ایران دارند.
محمد جنن التجاریه محمد جنن مدیر اداری این شرکت چندین غرفه به متراژ 120 متر در این نمایشگاه داشت و مایل بود در شرکت خود برای بررسی طرح های مشترک با اتاق مشترک ایران و سوریه جلسه ای داشته باشد.
سازمان عمومی مرغ و جوجه م. سراج خضر مدير كل منتظر اطلاعات از ایران می باشند.
غرفه وزارت کشاورزی

مدیریت اقتصاد زراعت

د. احمد دیاب مدير واحد اقتصاد زراعت در وزارت زراعت این شرکت توضیح داد که پس از ماه مارس سوریه نیار به واردات محصولات کشاورزی دارد زیرا اتش سوری بسیاری از مراتع کشاورزی را از بین برده است.

 

انجمن دامپزشکی سوریه کارشناس ارشد کارشناس ارشد

 

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست