گزارش خبرى روزانه 11-10-2020

فروش شیرآلات توسط آقای دانشی تولید کننده شیرآلات شرکت دانشی

صنعت ایرانیان و توافق تأسیس کارخانه شیرآلات توسط آقای دانشی

در روز یک شنبه مورخ 2020/1 0/1 1در دفتر اقای میرزائی واقع در ساختمان مرکز تجارت ایران آقای دانشی تولید کننده شیرآلات با آقای عدنان انیس به توافقی به  شرح زیر رسیدند:

1-فروش یک کامیون شیرآلات به طور نقد و به مبلغ 40،000دلار که وجه آن دریافت به طرف سوری اقای عدنان انیس.

2- خریدار متعهد گردید در طی سال اول کمتر از 500.000دلار خرید ننماید.

3- فروشنده موظف گردد بر اساس نیاز خریدار نسبت به تولید اقدام نماید

آقایان دانشی تولیدکننده شیرآلات و آقای عدنان انیس به عنوان نماینده با پشنهاد آقای میرزائی توافق کردند که در دمشق نسبت به تولید شیرآلات اقدام نمایند که این موضوع با نظارت و تایید مرکز تجارت ایران به عنوان داور انجام خواهد گرفت و این موضوع در قالب تفاهم نامه ای به تأیید طرفین رسید و مقرر شد آقای میرزایی از محل کارخانه مورد نظر بازدید ونتیجه را به طرف ایرانی اعلام نمایند.

سپس قرارداد مشارکت توسط مرکز تجارت تهیه و تنظیم و به امضا طرفین رسید.

افتتاح خان الصابون در حلب، پس از بازسازی آنو ساخت بزرگترین تکه صابون در جهان

این روزها شهر حلب پس از ترمیم و احیا در نتیجه تخریب و ویرانی سنگ های قدیمی، سقف های چوبی، درها و اجزای سنتی آن توسط تررویسم، دوباره زنده شده و بوی صابون به این شهر قدیمی بازگشته است. خان الصابون خلاقیت سازندگان صابون را نشان می دهد و حلب به دلیل آن شهرت یافت ، به طوری که امروزه با تولید بزرگترین تکه صابون در جهان به وزن 1 520کی لوگرم متمایز می شود.
شرف الدین دهان، مدیر بازاریابی و تولید خان الصابون، توضیح داد که خان توسط تروریسم تخریب وخراب شد وبرای حفظ حرفه نیاکان خویش، که همان صنعت صابون سازی می باشد، بازسازی صورت گرفته است و یک شاخه در داخل خان به این حرفه اختصاص داده شد تا آنچه بزرگان کار در این صنعت از جمله الزنبیلی, الجبلی, الصابونی برجسته ساختند زنده و پویا بماند. شهرحلب به خاطر این صنایع و همچنین صنایع دستی مس و صنایع شرقی و منبت کاری چوبی که هر یک از خان ها ی قدیمی حلب را زینت می داده مشهور است، علاوه بر این بزرگترین قطعه صابون لورلی را که با دست ساخته شده بود برای روایت آنچه از نیاکان خود در این صنعت باستان به ارث برده اند، به نمایش می گذارند

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست