جلسات شرکت نیرو برق دیبا با سازمان عمومی تولید برق سوریه و شرکت APV

جلسات شرکت نیرو برق دیبا با سازمان عمومی تولید برق سوریه و شرکت APV

براساس هماهنگی اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه با شرکتهای سوریه ای برای برگزاری ملاقات با نمایندگان شرکت نیرو برق دیبا آقایان علافی و هژیری, روز سه شنبه ساعت 10 صبح، ملاقاتى با مدیر عامل محترم سازمان عمومی تولید برق در محل سازمان صورت پذیرفت. در این ملاقات، اقای علافی درباره فعالیت های شرکت خود توضبح داده و درخصوص همکاری با شرکت های متخصص در تولید برق مخصوصا شرکتهايی که در حال حاضر پروژه های تولید برق در کشور سوریه را داردند، اعلام آمادگی نمود.


مدیر عامل سازمان عمومی تولید برق تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران بالاخص شرکت مپنا به عنوان شریک استراتژیک در زمینه تولید برق محسوب می شود. لذا وی پیشنهاد داد که بهترین همکاری بین شرکت نیرو دیبا برق با سازمان تولید برق از طریق شرکت مپنا باشد.


همچنین ساعت 11:15 جلسه اى با شرکت خصوصی APV به نمايندگی مدیر تولید اقای محمد مامون الملط متخصص تولید تابلوهاى برق طی هماهنگی اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه با نمایندگان مرکز تجارت ایران در محل شرکت (کارخانه) برگزار شد.


در این جلسه، شرکت APV كه از سال 1999 تاسیس شده و فعالیت های آن معرفى گرديد و تاکید شد که هفته پیش چند تابلو برقی به دو مؤسسه دولتی تحویل داده اند سپس ایشان به مهمانان پیشنهاد بازدید از کارخانه را داد، تا امکان همکاری مشترک ایجاد شود.اقایان علافی و هژیری از بازدید کارخانه رضایتمند بوده و اعلام کردند در خصوص این کارخانه به هیئت مدیره خود اطلاع خواهند داد.